- Prekė sandėlyje
Sandberg 640-08
Sandberg 640-08
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
„Sandberg Xterminator Mouse“ skirta nugalėtojams! Ji pasižymi itin didele raiška, kad užtikrintų greitą reakciją ir be jokių vėlavimų. Universalus dizainas leidžia lengvai naudoti pelę net ir žaidžiant nepertraukiamai daugelį valandų. Visiškai konfigūruojama naudojant pridedamą programinę įrangą. Su ja taip pat galite nustatyti puikų RGB apšvietimą.
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Žaidimai |
| Įrenginio sąsaja: | USB A tipo |
| Judesio aptikimo technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratas |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo skiriamoji geba: | 10000 DPI |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Užrašų knygelė |
| Dizainas | |
| Produkto spalva: | Juoda, turkio spalvos |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Ergonomika | |
| Kabelio ilgis: | 1,8 m |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos: | „Windows 10“, „Windows 7“, „Windows 8“, „Windows Vista“ |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 140 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 170 mm |
| Pakuotės gylis: | 60 mm |
| Pakuotės aukštis: | 210 mm |
| Pakuotės svoris: | 250 g |