- Prekė sandėlyje
Sandberg 631-01
Sandberg 631-01
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
„Sandberg USB Mouse“ yra labai gera, standartinė pelė, skirta naudoti namuose ir biure.
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Biuras |
| Įrenginio sąsaja: | USB A tipo |
| Judesio aptikimo technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratas |
| Mygtukų kiekis: | 3 |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo skiriamoji geba: | 1200 DPI |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Universalus |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Slinkimo kryptys: | Vertikalus |
| Dizainas | |
| Formos koeficientas: | Dešinė ranka |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Paviršiaus spalva: | Monotoniškas |
| Ergonomika | |
| Kabelio ilgis: | 1,5 m |
| Galia | |
| Maitinimo šaltinis: | Kabelis |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos: | „Windows 10“, „Windows 7“, „Windows 8“, „Windows Vista“, „Windows XP Home“, „Windows XP Home x64“, „Windows XP Professional“, „Windows XP Professional x64“ |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės aukštis: | 160 mm |
| Pakuotės svoris: | 140 g |
| Pakuotės plotis: | 100 mm |