- Prekė sandelyje
RAZER Cobra Pro žaidimų pelė - balta
RAZER Cobra Pro žaidimų pelė - balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Pritaikoma belaidė žaidimų pelė su „Razer Chroma™ RGB“, modelis: RZ01-04660200-R3G1
Sumažinkite konkurenciją iki dydžio ir pranokite kiekvieną priešininką su „Razer Cobra Pro“ – belaidė žaidimų pelė, sukurta žaidėjams, kuriems reikalingas bekompromisis našumas ir įspūdingas suasmeninimas. „Razer Chroma™ RGB“ technologija sujungia elitinio lygio reagavimą su įtraukiančiu vaizdiniu stiliumi. Turėdamas itin greitą „Razer™ HyperSpeed Wireless“ ir 11 individualiai programuojamų apšvietimo zonų,... „Cobra Pro“ kiekvieną judesį ir spragtelėjimą paverčia tikslumo, kontrolės ir stiliaus įspūdžiu – puikiai tinka tiek varžyboms, tiek vizualiai stulbinančioms kovos stotims.
Visiškai valdykite žaidimą naudodami 10 pilnai programuojamų mygtukų, skirtų palaikyti viską – nuo esminių žaidimo veiksmų iki pažangių makrokomandų. Turint 5 integruotus atminties profilius, jūsų suasmeninti nustatymai saugomi tiesiai pelėje, užtikrinant tiesioginę prieigą prie jų, kad ir kur žaistumėte. Nesvarbu, ar perjungiate žaidimus, ar nustatymus, mėgaukitės sklandžiu prisitaikymu ir tiksliu valdymu tiesiog pirštų galiukais.
Paskleiskite dar didesnį pasinerimą su 11 zonų RGB apšvietimu, įskaitant ryškų po apačia nukreiptą „Razer Chroma™ RGB“ apšvietimą. Pritaikykite kiekvieną zoną naudodami 16,8 milijono spalvų ir platų apšvietimo efektų spektrą, kad atitiktų jūsų nustatymus ar nuotaiką. Patirkite gilesnį žaidimo pojūtį, kai dinaminis apšvietimas reaguoja realiuoju laiku šimtuose žaidimų su „Chroma“ technologija ir puikiai sinchronizuoja jūsų vaizdus su veiksmu.
Patirkite geriausią savo klasėje sekimo tikslumą su „Razer™ Focus Pro 30K“ optiniu jutikliu, sukurtu absoliučiam tikslumui. Užtikrindamas nepriekaištingą veikimą ant įvairesnių paviršių, įskaitant stiklą, jis užtikrina nuoseklų sekimą net ir sudėtingoje aplinkoje. Išmaniosios jutiklių funkcijos dar labiau pagerina taikymo stabilumą ir valdymą, suteikdamos jums pasitikėjimo pasiekti geriausių rezultatų bet kokiomis aplinkybėmis.
Mėgaukitės didelio našumo ir mažo vėlavimo žaidimais su „Razer™ HyperSpeed Wireless“, užtikrinančiu didesnį greitį nei tradicinės belaidės technologijos. Sukurtas varžyboms, jis užtikrina stabilų, itin greitą ryšį, kuriuo galite pasikliauti kritinėmis akimirkomis. Norėdami gauti maksimalų pranašumą, atrakinkite tikrą 4K Hz apklausos dažnį su „Razer Mouse Dock Pro“ arba belaidžiu „HyperPolling“ adapteriu (parduodamas atskirai).
Sukurti neprilygstamam greičiui ir ilgaamžiškumui, „Razer™“ 3 kartos optiniai pelių jungikliai siūlo patobulintą 90 milijonų paspaudimų gyvavimo ciklą be jokių dvigubo paspaudimo problemų. Dėl itin greito 0,2 ms įjungimo ir jokios atšokimo delsos, kiekvienas spustelėjimas užregistruojamas akimirksniu ir patikimai, užtikrinant aiškų ir jautrų grįžtamąjį ryšį, kuris pranoksta tradicinius mechaninius jungiklius.
Nesunkiai prisitaikykite prie bet kokios konfigūracijos naudodami „HyperSpeed Wireless“, „Bluetooth“ ir USB C tipo jungties parinktis. Mėgaukitės iki 100 valandų baterijos veikimo laiku su „HyperSpeed Wireless“ arba 170 valandų per „Bluetooth“, kad galėtumėte ilgai ir nepertraukiamai klausytis muzikos. Patogiai įkraukite pelę per USB Type-C, „Razer Mouse Dock Pro“ arba „Razer Wireless Charging Puck“ (parduodamas atskirai), užtikrindami, kad jūsų pelė visada bus paruošta žaidimui prasidėjus.
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Belaidė technologija | „Bluetooth®“ / radijo dažnių |
| Dažnis | 2,4 GHz |
| Sąsaja | USB / „Bluetooth®“ / radijo dažnių, „Bluetooth®“ / radijo dažnių |
| Mygtuko funkcija | Programuojamas |
| Mygtuko naudojimo laikas | 90 000 000 paspaudimų |
| Pelės jutiklis | „Focus Pro 30K“ |
| Judėjimo skiriamoji geba | 30000 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 400 dpi 800 dpi 1600 dpi 3200 dpi 6400 dpi 30000 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Maksimalus judėjimo greitis | 750 col./sek. |
| Maksimalus pagreitis | 70 gramų |
| Atsako dažnis | 1000 Hz 1000 Hz / 8000 Hz |
| Pelės funkcijos | Kairiarankiams ir dešiniarankiams skirtas „On-The-Fly Sensitivity™“ reguliavimas Integruota atmintis „Razer Synapse 3“ „Razer Speedflex“ laidas „Razer“ optiniai pelės jungikliai 100 % PTFE pelės kojelės „Razer HyperSpeed Wireless“ Suderinamas su belaidžiu įkrovimu 11 zonų „Chroma“ apšvietimas „Razer Chroma RGB“ |
| Tinklo tipas | „Bluetooth®“ adapteris |
| Tinklo formos faktorius | Integruotas |
| „Bluetooth®“ dažnis | 2,4 GHz |
| Maitinimo įrenginio vieta | Išorinis |
| Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas | 100 val. |
| Maitinimo prievado jungties tipas | USB (C) |
| Reikalinga operacinė sistema | Langai |
| Išorinė spalva | Balta |
| Įtrauktas laidas | USB A tipo į C tipo laidas |
| Pridedami priedai | Vartotojo vadovas USB adapteris |
| Plotis | 63 mm |
| Ūgis | 37 mm |
| Gylis | 120 mm |
| Nominalus svoris | 0,077 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 115,5 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 65,5 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 176 mm |
| Svoris | 0,228 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,126 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| EAN kodas | 8886419334439 |