Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth®/RF |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Interface | USB |
| Number of Buttons | 8 |
| Button Lifetime | 90 000 000 clicks |
| Movement Resolution | 30000 dpi |
| Pointing Device Technology | Optical |
| Max. Movement Speed | 750 in/sec |
| Maximum Acceleration | 70 G |
| Mouse Features | Scrolling Wheel Built-in memory RGB Backlight |
| Battery Average Run Time | 170 hr |
| External Color | Black |
| Cable Included | USB Type C Cable |
| Included Accessories | Quick Start Guide Adapter USB Dongle |
| Width | 62.5 mm |
| Height | 38.1 mm |
| Depth | 119.6 mm |
| Nominal Weight | 77 g |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 115.5 mm |
| Pack Width (mm) | 65.5 mm |
| Pack Height (mm) | 176 mm |
| Weight | 0.237 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.13 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 8886419334125 |