- Prekė sandelyje
„Razer Basilisk V3 Pro“ – ergonomiška belaidė žaidimų pelė, „Razer HyperSpeed“ belaidė pelė, „Bluetooth“, „Speedflex“ laidas su USB C tipo ryšiu, „Razer Chroma RGB“, „Focus Pro 30K“ optinis jutiklis, 30000 DPI, 3 kartos optiniai pelės jungikliai, 4 krypčių „Razer HyperScroll“ pakreipimo ratukas
„Razer Basilisk V3 Pro“ – ergonomiška belaidė žaidimų pelė, „Razer HyperSpeed“ belaidė pelė, „Bluetooth“, „Speedflex“ laidas su USB C tipo ryšiu, „Razer Chroma RGB“, „Focus Pro 30K“ optinis jutiklis, 30000 DPI, 3 kartos optiniai pelės jungikliai, 4 krypčių „Razer HyperScroll“ pakreipimo ratukas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Belaidė žaidimų pelė su „Razer HyperScroll“ pakreipiamu ratuku, modelis: RZ01-04620100-R3G1
Naršykite savo turinį su neprilygstamu lankstumu naudojant „Razer™ HyperScroll Tilt“ ratuką – sukurtą greičiui ir tikslumui. laisvo sukimo režimas, ratukas slysta lengvai, leisdamas per kelias sekundes slinkti per ilgus puslapius ar laiko juostas. Reikia daugiau valdymo? Perjunkite į lytėjimo režimas maloniai spragsėjimo reakcijai – idealiai tinka tiksliai ir kontroliuojamai valdyti ginklus, gebėjimus ar inventorių. Nesvarbu, ar naršote, redaguojate, ar esate pačiame mūšio įkarštyje, ši funkcija... Dvigubo režimo slinkties ratukas akimirksniu prisitaiko prie jūsų poreikių Sukurtas tiek žaidėjams, tiek profesionalams, jis siūlo sklandų sklandų judesį ir reaguojantį grįžtamąjį ryšį, suteikdamas jums pranašumą bet kokioje situacijoje.
Pakelkite savo nustatymus į aukštesnį lygį su 13 zonų „Chroma“ apšvietimas ir visiškas švytėjimas —sukurta „Razer Chroma™ RGB“ technologijos, užtikrinančios išties įtraukiančią vaizdinę patirtį. Kiekviena apšvietimo zona yra visiškai pritaikoma, leidžianti jums rinktis iš daugiau nei 16,8 milijono ryškių spalvų ir platų dinaminių efektų pasirinkimą, atitinkantį jūsų stilių ar nuotaiką. Nesvarbu, ar sinchronizuojate su mėgstamiausiais žaidimais, ar koordinuojate su kitais įrenginiais, palaikančiais „Chroma“, apšvietimas realiuoju laiku reaguoja į žaidimo įvykius pavyzdžiui, sprogimai, žala arba atvėsimo laikas. Su palaikymas daugiau nei 150 žaidimų su „Chroma“, jūsų aplinka tampa veiksmo ekrane tąsa. Tai ne tik apšvietimas – tai visiškai interaktyvi patirtis, kuri įkvepia gyvybės jūsų žaidimui.
Patirtis neprilygstamas komfortas ir kontrolė su ikoniška ergonomiška forma, pasižyminčia 10+1 programuojamų mygtukų – sukurta žaidėjams, kuriems reikalingas tikslumas ir universalumas. Šią įrangą garsina milijonai žmonių visame pasaulyje. firminė forma sukurta taip, kad būtų galima naudoti įvairius sukibimo stilius, užtikrinant natūralų, nevarginantį laikymą net ir ilgų seansų metu. strategiškai išdėstyti mygtukai yra lengvai prieinamos, todėl galite lengvai priskirti sudėtingas makrokomandas, esmines komandas ar greitos prieigos funkcijas. Nesvarbu, ar dalyvaujate intensyviuose susišaudymuose, ar vykdote sudėtingus įgūdžių rotacijas, kiekviena įvestis yra tiesiai po ranka Sukurta našumui ir pritaikyta pritaikymui, ši pelė pasižymi tobulu formos ir funkcijos balansu, pakeldama jūsų žaidimą į kitą lygį.
Pasiekite aukščiausio lygio tikslumą su „Razer™ Focus Pro 30K“ optiniu jutikliu, sukurtu siekiant geriausio savo klasėje tikslumo ir reagavimo. Šis naujos kartos jutiklis užtikrina nepriekaištingą sekimą ant įvairių paviršių, įskaitant stiklą, todėl tai vienas universaliausių ir patikimiausių jutiklių rinkoje. Su Įspūdinga 30 000 DPI ir pažangūs sekimo algoritmai, akimirksniu prisitaiko prie jūsų judesių – užtikrina neprilygstamą tikslumą, stabilumą ir valdymą net ir pačiomis įtempčiausiomis sąlygomis. Nesvarbu, ar kuriate pikselių tikslumu nufotografuotas nuotraukas, ar naršote sudėtingose aplinkose, kiekvienas judesys užfiksuojamas itin tiksliai Sukurtas tiek konkurencingiems žaidėjams, tiek profesionalams, tai yra geriausias įrankis tiems, kurie atsisako daryti kompromisus dėl našumo.
Patirtis žaibiško reagavimo su „Razer™ HyperSpeed Wireless“ – sukurta siekiant užtikrinti našų, mažo delsos laiką žaidžiant žaidimus, kurie leis jums išlikti priekyje konkurentų. Su iki 25 % greitesnis nei kitos belaidės technologijos, kiekvienas spragtelėjimas ir judesys užfiksuojamas akimirksniu ir tiksliai, suteikdamas jums pranašumą greito tempo situacijose. Nesvarbu, ar esate įtemptos rungtynės įkarštyje, ar atliekate sudėtingas užduotis, jungtis išlieka stabili ir sklandi Atrakinti itin greitas našumas su tiesa 4 kHz belaidžio ryšio apklausos dažnis – galima įsigyti per „Razer Mouse Dock Pro“ arba belaidis adapteris „HyperPolling“ Šis pažangus belaidis sprendimas užtikrina, kad jūsų žaidimas būtų toks pat greitas ir sklandus, kaip ir laidinis ryšys – be jokių rūpesčių.
Patirkite naujas greičio ir patikimumo lygis su „Razer™“ 3 kartos optiniais pelės jungikliais – sukurti žaidėjams, kurie reikalauja tik geriausio. Šie pažangūs jungikliai gali pasigirti ilgesniu 90 milijonų paspaudimų tarnavimo laiku, užtikrinant ilgalaikį našumą be dvigubo paspaudimo problemų rizikos. Su itin greitas 0,2 ms įjungimo laikas ir nulinis deponavimo vėlavimas, kiekvienas paspaudimas užregistruojamas akimirksniu, pristatymas greitis ir tikslumas, reikalingi kritiniams, žaidimą keičiantiems judesiams. Nesvarbu, ar vykdote greito šaudymo komandas, ar naršote intensyviuose mūšiuose, šie jungikliai užtikrina nuoseklų, žaibiškai greitą grįžtamąjį ryšį Sukurti tikslumui ir ištvermei, jie išlaiko geriausią našumą net ir sudėtingiausių treniruočių metu.
Atraskite galią be pastangų su naujos kartos belaidis įkrovimas – sukurta tam, kad jūsų „Razer Basilisk V3 Pro“ būtų paruošta veiksmui be laidų vargo. Suderinamas su „Razer“ belaidžiais įkrovikliais ir standartiniais „Qi“ sertifikuotais įkrovimo kilimėliais, ši funkcija suteikia tikrai patogų nustatymą. Norėdami gauti geriausią patirtį, susiekite pelę su „Razer Mouse Dock Pro“ arba belaidžiu įkrovimo dėklu, kad įjungtumėte sklandus, kontaktinis įkrovimas, natūraliai įsiliejantis į jūsų kasdienybę Nesvarbu, ar tai trumpa pertrauka, ar dienos pabaiga, padėjus pelę ant doko, ji išlieka įkrauta ir paruošta naudoti bet kada. Pašalinkite su baterija susijusias problemas ir mėgaukitės sklandžiu, nepertraukiamu veikimu.
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Belaidė technologija | „Bluetooth®“ / radijo dažnių |
| Sąsaja | USB C tipo |
| Mygtukų skaičius | 11 |
| Mygtuko funkcija | Programuojamas |
| Pelės jutiklis | Razer Focus Pro |
| Judėjimo skiriamoji geba | 30000 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Maksimalus judėjimo greitis | 750 col./sek. |
| Maksimalus pagreitis | 70 gramų |
| Pelės funkcijos | Tefloninės kojelės Dešiniarankiams skirtas „Chroma“ apšvietimas „Razer Speedflex“ laidas „Razer“ optinės pelės jungikliai „Razer HyperScroll“ pakreipimo ratukas |
| Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas | 90 val. |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Pridedami priedai | Greito paleidimo vadovas |
| Plotis | 75,4 mm |
| Ūgis | 42,5 mm |
| Gylis | 130 mm |
| Nominalus svoris | 112 g |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 176 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 120 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 72 mm |
| Svoris | 0,416 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,165 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| EAN kodas | 8886419334026 |