-
−1%
Pelės apsauga GASSA MM-105 RF tylus raudonas
Pelės apsauga GASSA MM-105 RF tylus raudonas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Juoda, Raudona |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Svoris | 60 g |
| Ūgis | 111 mm |
| Gylis | 44 mm |
| Plotis | 64 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Tikslas | Universalus |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Tylus spragtelėjimas | Taip |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įspėjimai | Neatidarykite korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Saugoti nuo vandens ar kitų skysčių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |
| Atitikties sertifikatai | RoHS, CE |
| Tvarumo atitiktis | Taip |