- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„R-Go HE Break Mouse“ yra ergonomiška vertikali pelė su integruota pertraukų programine įranga. Ši išmanioji pelė padeda prisiminti, kada laikas pertraukai. Ergonomiška „R-Go HE Break“ pelė yra vertikalios padėties, todėl pelę automatiškai judinsite dilbiu, o ne tik ranka. Tai apsaugo nuo patempimų, tokių kaip širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimai (CANS). „HE Break“ pelė yra apvalios formos, todėl jūsų ranka ir riešas yra natūralioje, atsipalaidavusioje padėtyje. Pelė patogiai telpa rankoje ir palaiko visus pirštus. Esate kairiarankis, ar dešiniarankis? Turime skirtingų versijų ir dydžių, todėl pelė tinka kiekvienai rankai. Pelėje esantys LED spalvų signalai rodo, kaip sveikai dirbate ir kada laikas pertraukai. Pelė skatina dažnai daryti pertraukas. Šios svarbios pertraukos padeda išvengti fizinių negalavimų, stimuliuoja kraujotaką organizme ir padeda palaikyti formą darbo dienos metu. Naudojant pelę, lemputė keičia spalvą kaip šviesoforas. Žalia reiškia „gerai atliktas darbas“, oranžinė – kad laikas pertraukai, raudona – kad dirbote per ilgai. Naudodami šiuos subtilius spalvų signalus, paprastai ir teigiamai gaunate atsiliepimus apie sveiką (pertraukų) elgesį. Šis produktas veikia kartu su „R-Go Break“ programine įranga, kuri laimėjo „Benelux Office Products Award 2021“ apdovanojimą.
| Santrauka | R-Go Tools ergonomiška pelė R-Go HE Break su pertraukimo programine įranga, didelė (plaštakos dydis ≥ 185 mm), kairiarankiams, laidinė, juoda. Forma: Kairiarankiams, vertikalus dizainas. Judesio aptikimo technologija: Optinė, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio raiška: 2400 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 5, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Laidas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://shop.r-go-tools.nl/ergonomische-muis/r-go-he-break-muis-large-links-bedraad/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,085 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,145 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,115 |
| Integruota atmintis | Ne |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Kelių įrenginių palaikymas | Ne |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 5 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Programuojami pelės mygtukai | Ne |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Kairė ranka |
| Apšvietimas | Ne |
| LED indikatoriai | Taip |
| Medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Vertikalus dizainas | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,69 m |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 111 mm |
| Ūgis | 80 mm |
| Svoris | 160 g |
| Plotis | 91 mm |
| Pakuotės gylis | 140 mm |
| Pakuotės aukštis | 92 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 298 g |
| Pakuotės plotis | 112 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716070 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 13400 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 190 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 575 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 575 mm |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 50 vnt. |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Modelis | HE pertrauka |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001417 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,282 kg |