Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
ERGONOMIŠKA IR PALAIKIANTI RANKŲ FORMA
Pasižymi kontūruota forma su nykščio atrama, kad būtų patogiau ir lengviau valdyti, taip sumažinant įtampą ilgų žaidimų ar darbo sesijų metu.
MSI DIAMOND LIGHTGRIPS pelės
„MSI Diamond LightGrips“ pelė turi neslidų paviršių, kuris leidžia žaidėjams tvirtai laikyti pelę rankoje, su visiškai pritaikomu RGB apšvietimu.
IDEALUS TIKSLUMAS
Sukurtas dominuoti žaidimuose, „PixArtPAW-3395“ optinis jutiklis siūlo iki 26 000 DPI ir 1000 Hz apklausų dažnį, todėl tai puikus įrankis įgudusių rankų rankose.
AIŠKŪS OPTINIAI JUNGIKLIAI
Greiti, aiškūs ir patikimi OMRON optiniai jungikliai, kurių tarnavimo laikas viršija 70 milijonų paspaudimų.
TRIJŲ REŽIMŲ SU MSI SWIFTSPEED TECHNIKA
Rinkitės MSI SWIFTSPEED 2.4G belaidį, „Bluetooth“ arba laidinį režimą, kad žaidimų našumas būtų stabilus ir mažo vėlavimo.
4 KRYPTŲ SLINKIMAS, VISIŠKAS VALDYMAS
Siūlo sklandžią horizontalią ir vertikalią navigaciją. Norėdami visiškai valdyti, perjunkite tarp tikslaus spustelėjimo ir laisvo sukimosi greičio naudodami specialų mygtuką.
PROGRAMUOJAMI MYGTUKAI
Turi 13 programuojamų mygtukų, įskaitant snaiperio mygtuką tiksliam nusitaikymui, profilio jungiklį momentiniams išankstiniams nustatymams ir RGB mygtuką apšvietimui reguliuoti.
Pelės dokas PRO
Magnetiškai įkrauna pelę per „Qi“ sertifikuotą įkrovimo ritulį, turi „Mystic Light RGB“ ir USB prievadą belaidžiam adapteriui laikyti, taip sutaupant USB prievadą kompiuteryje.
NEPERTRAUKIAMAS GALIA
450 mAh baterija užtikrina 80 naudojimo valandų. Įkraunamas vos per 1,5 valandos ir tęsiamas žaidimas.
Mistinė šviesa RGB LED
Apšvieskite mūšio lauką milijonais spalvų arba slapta žaiskite išjungę šviesas. Rinkitės iš iš anksto nustatytų efektų arba sinchronizuokite apšvietimą su likusia RGB konfigūracija.
| Santrauka | MSI S12-4301370-CLA. Forma: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ + USB A tipo, Judesio raiška: 26000 DPI, Reakcijos laikas: 1 ms, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 15, Slinkties tipas: Ratukas. Apšvietimo spalva: Įvairūs. Maitinimo šaltinis: Baterijos / Laidas. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu-business-store.msi.com/products/versa-pro-w-mouse-dock-pro-de?srsltid=AfmBOopEvZrikOQGkt0CmQSxWU0fGlrsn1NDEwRyAVgPPmquY3rL9rXF |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,175 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,06 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,21 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Mygtukų funkcijos | DPI jungiklis |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 70 |
| Mygtukų kiekis | 15 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Sertifikavimas | Či |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ + USB A tipo |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 26000 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 5 |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 13 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 1000 Hz |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Tikslas | Žaidimai |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Jutiklio tipas | PixArt PAW-3395 |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Nykščio atrama | Taip |
| Vertikalus dizainas | Ne |
| Kabelio funkcijos | Pintas |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Baterijos talpa | 450 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 80 val. |
| Baterijos įkrovimo laikas | 1,5 val. |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos / laidas |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / Taip |
| Gylis | 129 mm |
| Ūgis | 44 mm |
| Svoris | 97 g |
| Plotis | 80 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Pridedami laidai | USB A tipo į USB C tipo |
| Pakuotės tipas | Pakabinama dėžutė |
| Pakuotės svoris | 495 g |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Įkrovimo stotelė pridedama | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Modelis | VERSA PRO BELAIDIS RYŠYS + PELĖS DOKAS PRO |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002205 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,5 kg |