Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
PULSAR X3 Mini White (PX3R12)
Puiki delno ir letenos laikymo pelė
Belaidė žaidimų pelė „X3“ pasižymi hibridiniu ergonominiu dizainu, kuris apjungia geriausias simetriškų ir asimetrinių formų savybes. Asimetriškos šoninės ir viršutinės dalys užtikrina patogų suėmimą delnu, o simetriška priekinė dalis su tolygiai išdėstytais mygtukais – patogiam suėmimui nagu. Sverdama vos 55 g, pelė užtikrina minimalų nuovargį ilgų žaidimų seansų metu. „XS-1“ jutiklis siūlo 32 000 DPI, 750 IPS sekimą ir 50 g pagreitį, kad būtų užtikrintas neprilygstamas tikslumas, o „Kailh“ optiniai jungikliai, skirti 80 milijonų paspaudimų, užtikrina patvarumą. „X3“ kiekvienam žaidėjui suderina komfortą, našumą ir valdymą.
Pulsar XS-1 jutiklis
„Pulsar“ išskirtinis XS-1 jutiklis gali pasigirti įspūdinga 32 000 DPI raiška, 750 IPS sekimo greičiu ir 50 g pagreičiu, užtikrindamas neprilygstamą tikslumą ir greitį.
Sukurta tikslumui ir ištvermei
„X3“ – tai dešiniarankiams skirta žaidimų pelė, sukurta remiantis populiaria „Xlite“ forma, skirta sumažinti rankų nuovargį ir užtikrinti patogų suėmimą. Ergonomiškai suformuota nykščio ir delno formos rankena užtikrina optimalią atramą greitiems ir tiksliems judesiams, todėl ji idealiai tinka tiek greitam slydimui, tiek sudėtingoms užduotims. Dėl padidinto patvarumo „X3“ išlaiko tvirtą struktūrą net ir ilgalaikio naudojimo metu, užtikrindama nuoseklų ir patikimą veikimą žaidėjams, ieškantiems geriausios patirties.
HIBRIDINĖ ERGONOMIŠKA
Naujai sukurta „X3“ pelė pasižymi hibridiniu ergonominiu dizainu, kuris sujungia geriausias delno ir letenėlės suėmimo savybes į delno-letenos („RelaxClaw“) formą. Sujungus simetriško ir asimetrinio dizaino privalumus, pasiekiamas tobulas komforto ir valdymo balansas. Simetriškas mygtukų aukštis užtikrina nuoseklią patirtį visiems naudotojams, o asimetriška forma natūraliai prisitaiko prie rankos, užtikrindama išskirtinį komfortą net ir ilgų žaidimų seansų metu.
Kuprinės palyginimas
„Xlite“ kuprelė leidžiasi žemyn link galo, o pati kuprelė palaipsniui leidžiasi į dešinę. Ši konstrukcija natūraliai pozicionuoja ranką taip, kad bevardis ir mažasis pirštai būtų nukreipti į paviršių, todėl suėmimas yra natūralus ir saugus. Tuo tarpu „X3“ kuprelė centrinėje srityje yra platesnė ir nenuleidžiasi žemyn link galo. Tai suteikia pilnesnį, labiau delną užpildantį pojūtį, suteikiant visapusišką atramą visai rankai suimant pelę.
Simetriniai paspaudimų aukščiai
Skirtingai nuo „Xlite“, „X3“ spustelėjimo dalys yra tame pačiame lygyje. Šis dizainas buvo optimizuotas delno ir letenos laikymui, užtikrinant, kad spustelėjimo dalys būtų išdėstytos tolygiai, taip pagerinant ergonomiką ir patogumą.
Bendras formos profilio palyginimas
Tiek „X3“, tiek „Xlite“ modeliai pasižymi ergonomiškai asimetrišku dizainu, žiūrint iš viršaus. Tai užtikrina specialų prigludimą, kuris prisitaiko prie natūralios rankos padėties, kad būtų užtikrintas didesnis komfortas ir kontrolė.
YPAČ LENGVAS
„Paprasta, bet ne paprastesnė.“ Kurdami X3 konstrukciją, visada tai turėjome omenyje. Sukūrėme kuo paprastesnę konstrukciją, tačiau išlaikėme jos patvarumą. Rezultatas – didelio našumo žaidimų pelė, lengvesnė už kiaušinį jūsų rankoje.
Reguliuojami LOD nustatymai
Tinkinkite žaidimo patirtį naudodami tris „Xlite“ pelės LOD nustatymus: 2 mm, 1 mm ir 0,7 mm. Pasiekite tikslų valdymą ir tikslumą ant bet kokio paviršiaus.
KAILH optinis jungiklis
Sukurtas žaidimams, aukštos kokybės „Kailh“ optinis jungiklis užtikrina itin greitą ir tikslų atsaką, naudodamas šviesos pagrindu veikiantį aptikimą, sumažindamas įvesties vėlavimą ir padidindamas patvarumą. Turėdamas 80 milijonų paspaudimų gyvavimo ciklą, jis užtikrina patikimą veikimą ir aukščiausios kokybės žaidimus.
PULSAR MĖLYNASIS KODAVIMO ĮRENGINYS
„Pulsar Blue Encoder“ – mūsų patikimo partnerio proveržis, pasižymintis lengvu sukimosi pojūčiu, tyliu veikimu ir integruota apsauga nuo dulkių, užtikrinančia patikimumą ir apsaugą nuo mikrodulkių.
8K apklausai paruošta
Pakelkite savo žaidimų našumą su moderniausiu „Pulsar 8K“ belaidžiu žaidimų adapteriu, sukurtu pakelti jūsų tikslumą ir reagavimą į kitą lygį. Šis pažangus adapteris, sukurtas suderinamumui su didelio našumo 8K ekranais, pasižymi itin dideliu apklausos dažniu, užtikrinančiu žaibišką duomenų perdavimą. Pateikdamas iki 8 kartų daugiau duomenų ataskaitų per sekundę, palyginti su standartiniu 1000 Hz apklausos dažniu, „Pulsar 8K“ adapteris sumažina įvesties delsą ir teikia momentinius atnaujinimus tarp pelės ir monitoriaus. Mėgaukitės sklandesniu, sklandesniu žaidimu, kai kiekvienas judesys sklandžiai perkeliamas į ekraną, suteikdamas jums reikiamą konkurencinį pranašumą.
„PixArt“ judesio sinchronizavimo technologija
Šis naujausias „Pixart“ jutiklis pasižymi aukščiausiomis specifikacijomis rinkoje ir itin dideliu tikslumu – 99,6 % skiriamosios gebos. Tačiau tai nereiškia, kad jutiklis seka tiksliau. Kad jutiklis sektų tiksliau, jame integruota „Motion-Sync“ technologija. Jūsų kompiuteris iš kito jutiklio išgauna informaciją tokiu dažniu, kuris ne visai atitinka pelės siunčiamą signalą, kai ji išgauna informaciją iš kito jutiklio. „Motion-Sync“ technologija sumaniai sinchronizuoja savo signalus tiksliais intervalais, kuriais jūsų kompiuteris išgauna informaciją. Tai leidžia užtikrinti labai tikslų sekimą. Tačiau tai gali sukelti tam tikrą judesio uždelsimą (mažiau nei 1 ms), kuris žaidimo metu nepastebimas. Galite pasirinkti įjungti arba išjungti šią technologiją naudodami „Pulsar Fusion Software“.
TIKSLIAI SUDERINKITE KIEKVIENĄ NUSTATYMĄ
Naudodami mūsų intuityvią programinę įrangą, sureguliuokite kiekvieną pelės aspektą pagal savo poreikius. Tiksliai derinkite DPI nustatymus 10 žingsniais, kad pasiektumėte tobulą jautrumą, perskirkite klavišus, kurkite pasirinktines makrokomandas ir dar daugiau. Išbandykite pelę, kuri visiškai prisitaiko prie jūsų žaidimo stiliaus.
| Santrauka | PULSAR X3 Mini žaidimų pelė. Forma: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: RF belaidis ryšys + USB C tipo, Judesio raiška: 32000 DPI, Reakcijos laikas: 1 ms, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Slinkties tipas: Ratukas, Pagreitis (maks.): 50 G. Maitinimo šaltinis: Baterijos / Laidas. Produkto spalva: Balta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.pulsar.gg/products/x3-rhd-mini-gaming-mouse?_pos=1_sid=15fa1dbe8_ss=rvariant=46019450306814 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,17 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,11 |
| Pagreitis (maks.) | 50 g |
| Mygtukų funkcijos | Atgal / DPI jungiklis / Pirmyn |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 80 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis ryšys + USB C tipo |
| Pelės sekimo greitis | 750 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 32000 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 10 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 125, 250, 500, 1000 Hz |
| Tikslas | Žaidimai |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Jutiklio tipas | XS-1 flagmanas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| LED indikatoriai | Taip |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Produkto spalva | Balta |
| Vertikalus dizainas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Baterijos talpa | 300 mAh |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos / laidas |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 7“ / Taip |
| Gylis | 119,6 mm |
| Ūgis | 41 mm |
| Svoris | 50 g |
| Plotis | 67,1 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Pridedami laidai | USB A tipo į USB C tipo |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Atitikties sertifikatai | CE / Federalinė ryšių komisija (FCC) / KCC / REACH / RoHS / UKCA |
| Nesudėtyje nėra | Kadmis / švinas / gyvsidabris |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 25 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001658 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,366 kg |