- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
PULSAR X2H v3 eS Medium (PX2H3ES21)
Tikslumas ištobulintas naudojant OLED valdymą
„X2H eS V3“ pasižymi neprilygstamu tikslumu dėl „Pulsar XS-1“ jutiklio, siūlančio 32 000 DPI, 750 IPS ir 8K apklausos dažnį. Pritaikymas yra paprastas ir be programinės įrangos, dėka integruoto OLED ekrano ir įrenginyje esančių mygtukų, leidžiančių reguliuoti tokius nustatymus kaip apklausos dažnis, LOD, judesio sinchronizavimas ir kt. OLED ekrane taip pat rodoma realiuoju laiku akumuliatoriaus būsena, užtikrinant valdymą net ir intensyvių žaidimų metu. „X2H eS V3“, kuriame derinamos pažangiausios technologijos ir paprastas reguliavimas, yra sukurtas žaidėjams, ieškantiems ir tikslumo, ir patogumo.
AUKŠTESNIS KUPRAS, SIAURESNIS LIEMENYS
Pakeltas užpakalinis kuprelis ir lieknesnis juosmuo, palyginti su standartiniu X2 modeliu. Ši konfigūracija suteikia geresnį stabilumą tiems, kurie agresyviau laiko pelę nagais, taip pat geresnę delno atramą, kai ji remiasi į pelę. Jei pradinio X2 aukščio jums nepakako ir norėjote geresnės delno atramos, X2H veiksmingai išsprendžia šias problemas.
Pulsar XS-1 jutiklis
„Pulsar“ išskirtinis XS-1 jutiklis gali pasigirti įspūdinga 32 000 DPI raiška, 750 IPS sekimo greičiu ir 50 g pagreičiu, užtikrindamas neprilygstamą tikslumą ir greitį.
Reguliuojami LOD nustatymai
Tinkinkite žaidimo patirtį naudodami tris „X2H v3 eS“ pelės LOD nustatymus: 2 mm, 1 mm ir 0,7 mm. Pasiekite tikslų valdymą ir tikslumą ant bet kokio paviršiaus.
IDEALIAI PAGERINTA VIDINĖ STRUKTŪRA
„X2H v3 eS“ pasižymi patobulinta vidine konstrukcija, užtikrinančia stabilų išorinį paviršių ir nuoseklų spustelėjimo pojūtį. Šis dizainas, patobulintas remiantis ankstesnės versijos patirtimi, pasižymi išskirtiniu našumu, jautriais ratukų spragtelėjimais ir sklandžiu sukimu. Pagerinkite savo žaidimų patirtį su „X2H v3 eS“, kurį pamėgo geriausi eSporto sportininkai.
YPAČ TVIRTA KĖBULO KONSTRUKCIJA
„X2H v3 eS“ žaidimų pelė pasižymi elegantišku korpuso dizainu, kuris puikiai dera su itin tvirta konstrukcija.
OLED EKRANAS, VALDYMAS BE VAIRUOTOJO
Išbandykite pažangias pritaikymo galimybes su „eS Gaming Mouse“ serija su integruotu OLED ekranu. Lengvai stebėkite akumuliatoriaus lygį ir koreguokite pagrindinius nustatymus, pvz., LOD, atšokimo laiką, judesio sinchronizavimą, apklausų dažnį ir DPI, naudodami specialius pelės mygtukus – visa tai be išorinių tvarkyklių.
OPTIMIZUOKITE ŽAIDIMUS SU „PULSAR BLUE“ KODUOTOJU IR LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAIS
Atraskite patvarumą ir stilių su mūsų žaidimų pelės aviacijos ir kosmoso klasės aliuminio lydinio ratuku. Elegantiškas dizainas užtikrina tikslumą ir ilgaamžiškumą, suteikdamas patikimą slinkimo patirtį. „Pulsar Blue“ kodavimo įrenginys suteikia malonų lytėjimo sukimosi pojūtį, veikia tyliai ir sklandžiai, o įmontuotas dulkių nepraleidžiantis mechanizmas užtikrina didesnį patikimumą.
ŠVIESOS GREITIS, OPTINIS JUNGIKLIS
Optiniai jungikliai išvengia dvigubo spustelėjimo problemų, nes, skirtingai nei mechaniniai jungikliai, neturi fizinių kontaktų, linkusių dilti ir šokinėti. Jie naudoja šviesa pagrįstą aptikimą, todėl netyčiniai dvigubi spustelėjimai yra mažiau tikėtini. Dėl šio šviesa pagrįsto aptikimo mechanizmo jie taip pat yra greiti, todėl reaguoja greitai ir tiksliai. Be to, jungikliai yra iš anksto suskirstyti į 3 etapus, kad galėtumėte naudoti šviesiai spustelėjamus jungiklius.
PASIRINKTINIS DPI REŽIMAS
400–800–1600–3200–6400–12800 – pasirinktinis DPI režimas (400–6400 DPI)
Patirkite tobulą žaidimą su pasirinktiniais DPI režimais savo „eS Mouse“ pelėje.
Norėdami greitai ir lengvai reguliuoti DPI nustatymus ir rasti idealų jautrumą, naudokite slinkties ratuką. Pasirinktinis DPI režimas leidžia nustatyti DPI 50 žingsniais, todėl tiksliai kontroliuojate žaidimo patirtį.
PIXART JUDESIO SYNC TECHNOLOGIJA
Šis naujausias „Pixart“ jutiklis pasižymi aukščiausiomis specifikacijomis rinkoje ir itin dideliu tikslumu – 99,6 % skiriamosios gebos. Tačiau tai nereiškia, kad jutiklis seka tiksliau. Kad jutiklis sektų tiksliau, jame integruota „Motion-Sync“ technologija. Jūsų kompiuteris iš kito jutiklio išgauna informaciją tokiu dažniu, kuris ne visai atitinka pelės siunčiamą signalą, kai ji išgauna informaciją iš kito jutiklio. „Motion-Sync“ technologija intelektualiai sinchronizuoja savo signalus tiksliais intervalais, kuriais jūsų kompiuteris išgauna informaciją. Tai leidžia sekimui būti labai tiksliam. Tačiau tai gali sukelti tam tikrą judesio uždelsimą (mažiau nei 1 ms), kuris žaidimo metu nepastebimas.
PARUOŠTA APKLAUSAI IKI 8 000 DUOMENŲ
Patirkite neprilygstamą žymeklio tikslumą su „Pulsar 8K“ belaidžiu adapteriu, užtikrinančiu sklandų ir reaguojantį veikimą didelio atnaujinimo dažnio monitoriuose. Dėl patobulinto apklausų dažnio jis užtikrina greitesnį duomenų srautą, sumažindamas vėlavimą, palyginti su standartiniais dažniais. Į komplektą įeina 8K adapteris, pasižymintis išskirtine raiška ir tikslumu žaidžiant didelės raiškos monitoriuose, tiek belaidžiu, tiek laidiniu režimu. Pakelkite savo žaidimo patirtį į kitą lygį su aukščiausio lygio reagavimu.
| Santrauka | PULSAR X2H v3 eS Medium žaidimų pelė. Forma: Abipusiai naudojama. Judesio aptikimo technologija: Optinė, Įrenginio sąsaja: RF belaidis ryšys + USB Type-C, Judesio raiška: 32000 DPI, Reakcijos laikas: 1 ms, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Slinkties tipas: Ratukas, Pagreitis (maks.): 50 G. Maitinimo šaltinis: Baterijos / Laidas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.pulsar.gg/products/x2h-v3-es-gaming-mouse?_pos=1_sid=b033409b1_ss=rvariant=45795405562110 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,17 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,11 |
| Pagreitis (maks.) | 50 g |
| Mygtukų funkcijos | Atgal / DPI jungiklis / Pirmyn / Apklausos dažnio jungiklis |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 100 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis ryšys + USB C tipo |
| Pelės sekimo greitis | 750 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 32000 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 1000,8000 Hz |
| Tikslas | Žaidimai |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Jutiklio tipas | XS-1 flagmanas |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | OLED |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Vertikalus dizainas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Baterijos talpa | 500 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 100 val. |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos / laidas |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Gylis | 120,4 mm |
| Ūgis | 39 mm |
| Svoris | 65 g |
| Plotis | 65 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Baterijos lygio indikatorius | Taip |
| Atitikties sertifikatai | CE / Federalinė ryšių komisija (FCC) / KCC / REACH / RoHS / UKCA |
| Nesudėtyje nėra | Kadmis / švinas / gyvsidabris |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001309 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,35 kg |