- Prekė sandėlyje
-
−63%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Ozaa“ kompaktiška daugiafunkcinė belaidė pelė
Kompaktiška belaidė pelė su kelių įrenginių jungtimi ir tyliais mygtukais
Padvigubinkite produktyvumą
Reikia greitai perjungti darbą su keliais įrenginiais? „Ozaa Compact“ buvo sukurtas būtent tam. Turėdamas kelių jungčių funkciją, belaidžiu būdu prijunkite iki trijų įrenginių vienu metu per vieną USB 2,4 GHz imtuvą arba 2 „Bluetooth“ ryšius.
Jūsų mėgstamiausias bendradarbis
Niekam nepatinka triukšmingas biuras, todėl sukūrėme „Ozaa Compact“ su tyliais mygtukais, kad galėtumėte produktyviai dirbti niekam netrukdydami. Pasiruošę tapti visų mėgstamiausiu kolega?
Turėkite viską
„Ozaa Compact“ turi viską, ko norite iš pelės. Dėl kompaktiško dydžio ji puikiai telpa rankoje; du šoniniai mygtukai ir optinis jutiklis su iki 3200 DPI suteikia patogesnį darbą; be to, ji pagaminta iš 60 % perdirbto plastiko, kad būtų užtikrintas tvaresnis darbas!
Atsisveikinkite su baterijomis
Nesijaudinkite dėl baterijų pildymo namuose, jei šiai pelei pritrūktų energijos – su įkraunama baterija ji visada paruošta naudoti. Mėgaukitės valandų valandas nepertraukiamo naudojimo arba dirbkite toliau, kol įkraunate pelę pridedamu įkrovimo laidu.
| Santrauka | „Trust Ozaa“. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: RF belaidis ryšys + „Bluetooth“, Judesio raiška: 3200 DPI, Mygtukų tipas: Spausti mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Alyvinė. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.trust.com/en/product/24819-ozaa-compact-multi-device-wireless-mouse-black |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,045 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,145 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,13 |
| Mygtukų funkcijos | Atgal / DPI jungiklis / Pirmyn |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 3200 DPI |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Tylus spragtelėjimas | Taip |
| Pėdų medžiaga | Itin didelės molekulinės masės polietilenas (UPE) |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| LED indikatoriai | Taip |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Produkto spalva | Alyvinė |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Įkraunamas | Taip |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Ne |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Reikalinga įkrovimo galia per USB C tipo jungtį (maks.) | 5 W |
| Reikalinga USB Type-C įkrovimo galia (min.) | 2 W |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 11.0 Big Sur“ / „Mac OS X 12.0 Monterey“ / „Mac OS X 13.0 Ventura“ / „Mac OS X 14.0 Sonoma“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 11“ |
| Gylis | 105 mm |
| Ūgis | 37 mm |
| Svoris | 68 g |
| Plotis | 64 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Pridedami laidai | USB A tipo į USB C tipo |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo tipas | Mikro imtuvas |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Tvarumo sertifikatai | Miškų valdymo taryba (FSC) |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Pakuotės turinys | Pelė Saugomas USB mikro imtuvas Įkrovimo laidas Vartotojo vadovas |
| Modelis | Ozaa |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 24 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001083 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,208 kg |