Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Nešiojamas, tikslus, patikimas
„ASUS SmartO Mouse“ pelė yra specialiai sukurta tam, kad padėtų jums dirbti greičiau, geriau ir sumaniau. Ji buvo kruopščiai sukurta siekiant prabangios, žemo profilio estetikos ir puikios ergonomikos, kad būtų patogu ir lengva naudoti visą dieną. Unikali elastinga nešiojimo kilpa ir didelio našumo jutiklis, leidžiantis dirbti beveik ant bet kokio paviršiaus, įskaitant stiklą, „ASUS SmartO Mouse“ puikiai derina lankstumą, stilių ir funkcionalumą. Tai puikus jūsų verslo partneris.
Unikaliai nešiojamas
Šiuolaikinis gyvenimas yra įtemptas, ir skubant biure lengva suklupti ir numesti daiktus. Štai kodėl sukūrėme „ASUS SmartO Mouse“ pelę su integruotu nešiojimo dirželiu. Ši elastinga kilpa užsikabina ant piršto ir užtikrina, kad „ASUS SmartO Mouse“ pelė būtų saugi, kai keliaujate į kitą darbo vietą. Ji paprasta, bet efektyvi – nedidelis postūmis kasdieniam mobilumui.
Greitas ir tikslus sekimas beveik bet kokiame paviršiuje
Patvarumas, kuriuo galite pasikliauti
Pranašesni jungikliai
ASUS SmartO pelėje naudojami jungikliai sukurti ilgam tarnavimo laikui – jų veikimo laikas siekia 10 milijonų paspaudimų, o tai iki 3 kartų ilgiau pailgina tradicinių biuro pelių tarnavimo laiką.
Nepertraukiamo naudojimo metai
„ASUS SmartO Mouse“ praktiškai panaikina susirūpinimą dėl baterijos veikimo laiko, nes integruota energijos taupymo technologija užtikrina, kad pelė veiks iki vienerių metų su viena AA baterija. Taigi galite sutelkti dėmesį į savo užduotis be jokių trikdžių.
Visos dienos komfortas
„ASUS SmartO Mouse“ pelė spinduliuoja vadovo stilių ir yra „Secret Black“ spalvos. Ji turi tvirtą, malonų liesti aliuminio slinkties ratuką, tinkantį verslui, ir du šoninius mygtukus, kad galėtumėte lengviau valdyti. Tiesiai po jais yra nykščio atrama, kuri suteikia patogią atramą jūsų priešingam pirštui ir leidžia „ASUS SmartO Mouse“ pelei sukurti elegantišką siluetą.
Dirbkite taip, kaip norite
„ASUS SmartO Mouse“ turi intuityvią programinę įrangą, leidžiančią pritaikyti jos veikimą ir stebėti svarbius statistinius duomenis, pvz., baterijos veikimo laiką, DPI ir apklausos dažnį. Turėdami šešis pritaikomus mygtukus, galite sukonfigūruoti „ASUS SmartO Mouse“ pelę, kad maksimaliai padidintumėte savo darbo eigą, ir lengvai koreguoti sekimo tikslumą bei apklausos dažnį programinės įrangos funkcijų puslapyje.
Kasdienė higiena, integruota į sistemą
„ASUS SmartO Mouse“ paviršius apdorotas naująja „ASUS Antibacterial Guard“ danga. Moksliškai įrodyta, kad ši speciali danga per 24 valandas daugiau nei 99 % slopina bakterijų augimą3 ir taip potencialiai sumažina kenksmingų bakterijų plitimą kontakto metu.4,5
Prijunkite belaidžiu būdu prie kelių įrenginių
„ASUS SmartO Mouse“ pelė belaidžiu ryšiu jungiasi bet kokiu jums patogiu būdu, nes integruotas 2,4 GHz radijo dažnis ir „Bluetooth“. Su 2,4 GHz radijo dažniu mėgausitės greitu, sklandžiu ir be delsos atsaku, kad nepertraukiamai dirbtumėte, o „Bluetooth“ režimas užtikrina lengvą belaidį ryšį su bet kuriuo suderinamu įrenginiu ir maksimaliai pailgina baterijos veikimo laiką. „ASUS SmartO Mouse“ taip pat gali susieti su iki trijų „Bluetooth“ įrenginių, o perjungti tarp jų yra taip paprasta, kaip paspausti mygtuką – puikiai tinka daugiaprogramiam darbui.
Mažiausias stiklo storis 4 mm.
Baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo naudotojo įpročių ir kompiuterinių sąlygų.
Antibakterinis apdorojimas yra patikrintas nepriklausomos trečiosios šalies laboratorijos pagal ISO 22196 standartą (antibakterinio aktyvumo matavimas ant plastiko ir kitų neporėtų paviršių), naudojant bakterijų kultūras, įskaitant Escherichia coli ir Staphylococcus aureus, o antibakterinio aktyvumo (R) rezultatas yra R > 2. R = 2 rodo 99 % sumažėjusį bakterijų aktyvumą, palyginti su neapdorotu paviršiumi.
Antibakterinis gydymas yra registruotas JAV Aplinkos apsaugos agentūros ir autorizuotas pagal ES BPR.
ASUS Antibacterial Guard apsauga yra tiek dažytiems, tiek ABS pelės paviršiams
| Santrauka | ASUS SmartO Mouse MD200. Forma: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinė, Įrenginio sąsaja: Radijo dažnių belaidis ryšys + „Bluetooth“, Judesio raiška: 4200 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.asus.com/accessories/mice-and-mouse-pads/asus-mouse-and-mouse-pad/asus-smarto-mouse-md200/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,06 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,155 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,08 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4200 DPI |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 6 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tarnavimo laikas | 12 mėnesių |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 11“ |
| Gylis | 71 mm |
| Ūgis | 42,3 mm |
| Svoris | 85 g |
| Plotis | 114,5 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0007695 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,223 kg |