-
−7%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Keychron M2“ belaidė pelė turi geriausius „Pixart 3395“ ir „3950“ jutiklius. Galima rinktis iš trijų raiškos variantų: 8K / 4K / 1K. Palaiko 2,4 GHz dažnį, „Bluetooth“ ir USB laidinį ryšį.
Keychron M2
Belaidė optinė pelė
„Keychron M2“ turi visas geriausias savybes itin lengvame korpuse, sveriančiame vos 55 g. Jis palaiko belaidį 2,4 GHz dažnį, „Bluetooth 5.1“ ir „5.3“ ryšį (pasirinktinai 8K versijai), idealiai tinka bet kokiam atvejui – darbui, žaidimams ar kelionėms, ir siūlo geriausią našumą, kad maksimaliai padidintų produktyvumą!
Vienas stipriausių pelės jutiklių
„M2“ turi stipriausią ir konkurencingiausią pelės jutiklio lustą „PixArt 3395“ ir „PixArt 3950“ (8K versija). „PixArt 3950“ palaiko iki 30 000 DPI, iki 750 IPS ir neprilygstamą sukibimo tikslumą. Nesvarbu, ar tai darbas, ar žaidimai, ji siūlo neprilygstamą patirtį.
Stabilus ir itin mažas vėlavimo laikas
2,4 GHz ir „Bluetooth“
Dėl pažangiausio 2,4 GHz dažnio belaidžio ryšio „M2“ užtikrina itin mažą delsą ir greitą reakciją žaidimams ir darbui biure. Jis taip pat siūlo stabilų 5.1 „Bluetooth“ ryšį ir 5.3 „Bluetooth“ ryšį su 8K versija, kad belaidžio ryšio galimybės būtų dar didesnės.
Išskirtinis ergonomiškas dizainas
Ergonomiškas išlenktas dizainas užtikrina patogų suėmimą ilgą laiką. Asimetriška forma dar labiau pagerina suėmimą dešine ranka.
Maksimalus našumas kiekvienam scenarijui
Tikslūs jutikliai, itin mažo delsos belaidis ryšys ir didelis apklausų dažnis užtikrina geriausią našumą tiek biure, tiek žaidžiant žaidimus, tiek net keliaujant.
8000 Hz apklausos dažnio parinktis
„PixArt 3950“ siūlo itin greitą 8K apklausos dažnį. Nustačius pelę 8000 Hz apklausos dažniu, galima pasiekti didelį signalo perdavimo tarp pelės ir prijungto įrenginio greitį. Greitesnis žymeklio judesių jautrumas ir greitesnė gaiduko reakcija garantuoja neprilygstamą našumą, užtikrinant kiekvieną sekundę, kai ji iš tiesų svarbi!
Super lengvas – vos 55 g
Itin lengvas, sveriantis vos 55 g, jis yra pakankamai lengvas, lankstus ir patogus laikyti rankoje ilgalaikiam naudojimui.
Daugiau „Keychron“ paleidimo priemonės pritaikymo galimybių
Tiesiog spustelėkite, išsaugokite ir išjunkite – internetinė „Launcher“ žiniatinklio programa leidžia lengvai suasmeninti. Galite modifikuoti klavišus, nustatyti sparčiuosius klavišus, kurti specialias makrokomandas arba atlikti profesionalius LOD, apklausų dažnio, DPI ir kt. nustatymus. Be to, ji teikia 5 integruotus atminties profilius, kad galėtumėte pasiekti skirtingas programas ar kompiuterius.
Prieiga bet kada ir bet kur
„Keychron Launcher“ yra tinklalapio konfigūratorius, kurį galite naudoti biure, mokykloje, laboratorijoje ar vyriausybės įstaigoje – bet kur, kur yra prieiga prie interneto. Konfigūruokite pelę internetu bet kuriuo metu, nereikia atsisiųsti ar įdiegti failų. Jokių rūpesčių, jokių problemų.
Suderinamas su visomis platformomis
Kaip žiniatinklio įrankis, „Keychron Launcher“ palaiko visas operacines sistemas. Suasmeninkite ir programuokite pelę „Windows“, „macOS“, „Linux“ ir kitose sistemose. Mėgaukitės precedento neturinčiu lankstumu ir suderinamumu su „Chrome“, „Edge“ ir „Opera“ naršyklėmis.
Visada aktualu
„Keychron Launcher“ yra nuolat atnaujinamas, todėl visada galite naudotis naujausia versija. Nereikia atsisiųsti atnaujinimų ar laukti įdiegimo.
Iki 140 valandų
Turėdamas didelę 600 mAh bateriją, „M2“ užtikrina ilgą nepertraukiamą veikimo laiką – iki 140 valandų 8K raiškos režimu, 130 valandų (4K versija) ir 70 valandų (1K versija).
Huano 80M mikrojungiklis
„Huano 80M“ mikrojungiklis užtikrina švarų paspaudimų pojūtį, o jo tarnavimo laikas yra iki 80 milijonų paspaudimų.
Reguliavimas be programinės įrangos
Išoriniai DPI ir apklausos dažnio mygtukai leidžia reguliuoti DPI ir apklausos dažnį be programinės įrangos.
| Santrauka | „Keychron M2“. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ + USB C tipo, Judesio raiška: 30000 DPI, Mygtukų tipas: Spausti mygtukai, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Baterijos / Laidas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-m2-wireless-mouse?variant=42400900612185 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,06 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,14 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,17 |
| Reguliuojamas apklausos dažnis | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Mygtukų funkcijos | Atgal / DPI jungiklis / Pirmyn |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ + USB C tipo |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Pelės sekimo greitis | 750 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 30000 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 125, 500, 1000, 2000, 4000, 8000 Hz |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Tikslas | Universalus |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Jutiklio tipas | PixArt 3950 |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Ne |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Nykščio atrama | Ne |
| Vertikalus dizainas | Ne |
| Reguliuojamas pakėlimo atstumas (LOD) | Taip |
| Didžiausias pakėlimo atstumas (LOD) | 2 mm |
| Minimalus pakėlimo atstumas (LOD) | 0,7 mm |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos talpa | 600 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 140 val. |
| Baterijos įkrovimo laikas | 2,5 val. |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos / laidas |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 121,5 mm |
| Ūgis | 40,6 mm |
| Svoris | 55 g |
| Plotis | 66,7 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Adapteris pridedamas | Taip |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Rankinis | Taip |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001725 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,315 kg |