- Prekė sandėlyje
-
−23%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
(1)Excludes cable assembly and printed wiring assembly (PWA) plastics. (2)This product has been certified to meet Google's compatibility standards. Google is not responsible for the operation of this product or its compliance with safety requirements. Chromebook and the "Works With Chromebook" badge are trademarks of Google LLC. (3)Based on independent sales data from major markets in units (July '19 - July '20), retail channel only: CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TR, UK, US.
| Summary | Logitech Mouse M100. Form factor: Ambidextrous. Movement detection technology: Optical, Device interface: USB Type-A, Movement resolution: 1000 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 3, Scroll type: Wheel. Power source: Cable. Product colour: Black |
| Vendor Homepage | https://www.logitech.com/ |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Buttons quantity | 3 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Purpose | Office |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Cable length | 1.8 m |
| Power source | Cable |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | No |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | MacOS/Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Depth | 113 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 90 g |
| Width | 62 mm |
| Package depth | 85.7 mm |
| Package height | 132.7 mm |
| Package weight | 121.2 g |
| Package width | 41.3 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Batteries included | No |
| User guide | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 2600 g |
| Master (outer) case height | 280 mm |
| Master (outer) case length | 214 mm |
| Master (outer) case width | 180 mm |
| Minimum system requirements | USB-A Cord Required: available USB port Windows 7, 8, 10 or later Mac OS 10.5 or later Chrome OS, Certified Works With Chromebook Linux Kernel 2.6+ This product has been certified by Logitech to meet Google's compatibility standards. Google is not respons |
| Packaging content | Mouse User Documentation |
| Model | 910-006652 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.0005292 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.132 kg |