- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
6 mygtukų laidinė optinė pelė (dešiniarankiams)
Ergonomiška vertikali rankų padėtis apsaugo nuo nuovargio ir sumažina riešo problemas
CPI mygtukas greitam raiškos keitimui (1200–3200 DPI)
Mygtukai „Kitas“ / „Ankstesnis“, skirti greitesniam naršymui internete
| Santrauka | Gembird MUS-ERGO-01. Forma: Dešinės rankos, Vertikalus dizainas. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio raiška: 3200 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Jutiklinis. Maitinimo šaltinis: Kabelis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=10489 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,076 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,19 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,165 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Sertifikavimas | CE |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 3200 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 4 |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Palieskite |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Vertikalus dizainas | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,35 m |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 7“ / „Windows 8“ |
| Gylis | 95 mm |
| Ūgis | 36 mm |
| Svoris | 105 g |
| Plotis | 65 mm |
| Pakuotės gylis | 165 mm |
| Pakuotės aukštis | 225 mm |
| Pakuotės tipas | Pūslė |
| Pakuotės svoris | 187 g |
| Pakuotės plotis | 75 mm |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716070 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 40 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0009619 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,158 kg |