- Prekė sandėlyje
-
−12%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
(1) Pagal numatytuosius nustatymus du profiliai, penki naudojant „Logitech G HUB“ programinę įrangą, kurią galima atsisiųsti iš logitechg.com/ghub
| Santrauka | „Logitech G G502 X“ žaidimų pelė. Forma: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio raiška: 25600 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 13, Slinkties tipas: Ratukas, Pagreitis (maks.): 40 G. Maitinimo šaltinis: Kabelis. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitechg.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,05 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,15 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,1 |
| Pagreitis (maks.) | 40 g |
| Integruota atmintis | Taip |
| Mygtukų kiekis | 13 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Pelės sekimo greitis | 400 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 25600 DPI |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 13 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Pėdų medžiaga | Politetrafluoretilenas (PTFE) |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 79,2 mm |
| Ūgis | 131,4 mm |
| Svoris | 89 g |
| Plotis | 41,1 mm |
| Pakuotės gylis | 102 mm |
| Pakuotės aukštis | 153 mm |
| Pakuotės svoris | 170 g |
| Pakuotės plotis | 49 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 800 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 166 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 207 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 110 mm |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | USB prievadas „Windows 10“ arba naujesnė versija macOS 10.14 arba naujesnė versija Prieiga prie interneto pasirenkamai programinei įrangai atsisiųsti |
| Profilių skaičius | 5 |
| Pakuotės turinys | G502 X žaidimų pelės DPI perjungimo mygtuko dangtelis Naudotojo dokumentacija |
| Jutiklis | HERO 25K |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00075 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1 kg |