- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 13 - 15*
d. d.
(1) Left click dBA level measured by independent lab at 1m. Compared with Logitech M185. (2) Battery life may vary based on user and computing conditions (3) Actual wireless range may vary based on use, settings, and environmental conditions (4) Based on throughput computation in bits/second combining speed and accuracy averaged for all devices participating in the study. Logitech Ergonomic Lab study on 23 participants in (Oct / 2019) with two Logitech standard mice and two standard, embedded trackpads (5) Based on bits/second for averaged movement time for all devices participating in the study. Logitech Ergonomic Lab study on 23 participants in (Oct / 2019) with two Logitech standard mice and two standard, embedded trackpads (6) Based on independent sales data (in units) aggregated for Logitech mice and keyboards from major global markets including Canada, China, France, Germany, Indonesia, Republic of Korea, Russian Federation, Sweden, TW, Turkey, UK, US (Jun'21-May'22 period). Retail channel only. (7) Excludes printed wiring assembly (PWA) plastics, and packaging.
| Summary | Logitech 910-007119. Form factor: Ambidextrous. Device interface: Bluetooth, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 3, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Product colour: Graphite |
| Vendor Homepage | https://www.logitech.com/ |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Buttons quantity | 3 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Device interface | Bluetooth |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Purpose | Travel |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Silent click | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Graphite |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wireless range | 10 m |
| Auto power off | Yes |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AA |
| Number of batteries supported | 1 |
| Power source | Batteries |
| Service life of battery | 18 month(s) |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | No |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Mobile operating systems supported | Android/iPadOS |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Depth | 99 mm |
| Height | 39 mm |
| Weight | 73.8 g |
| Width | 60 mm |
| AC adapter included | No |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 132.39 g |
| Package width | 44 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Batteries included | Yes |
| User guide | Yes |
| Product post-consumer recycled plastic | 48 % |
| Sustainability certificates | CarbonNeutral |
| Minimum system requirements | Bluetooth enabled computers or mobile devices that support external mice (HID profile). Check with device manufacturer for details. Windows 10, 11 or later macOS 11 or later iPadOS 14 or later Chrome OS Linux Android 9.0 or later Internet connection (for |
| Packaging content | Mouse 1 AA battery (pre-installed) User documentation |
| Model | 910-007119 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00042 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.4 kg |