- Prekė sandėlyje
Pelė A4Tech FSTYLER FB35 belaidė 2,4 GHz Bluetooth optinė 2000 dpi A4TMYS46716
Pelė A4Tech FSTYLER FB35 belaidė 2,4 GHz Bluetooth optinė 2000 dpi A4TMYS46716
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Ergonomic design | Yes |
| Product colour | Grey |
| Battery type | AA |
| Power source | Batteries |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery technology | Alkaline |
| Depth | 105 mm |
| Height | 42 mm |
| Width | 70 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 2000, Windows 8, Windows Vista, Windows 7, Windows XP, Windows 10 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Device interface | RF Wireless |
| Movement detection technology | Optical |
| Scrolling directions | Vertical |
| Maximum range | 10 m |
| Movement resolution | 2000 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Polling rate | 125 |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |