- Prekė sandėlyje
NATEC EUPHONIE PRO pelė, universali dešiniarankiams, optinė, „Bluetooth“, 2400 DPI
NATEC EUPHONIE PRO pelė, universali dešiniarankiams, optinė, „Bluetooth“, 2400 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Form factor | Right-hand |
| Product colour | Black |
| USB Type-C charging port | No |
| Power source | Batteries |
| Depth | 72 mm |
| Width | 111 mm |
| Height | 75 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Connectivity technology | Wireless |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Purpose | Universal |
| Buttons quantity | 9 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Device interface | Bluetooth |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Wireless range | 10 m |