- Prekė sandėlyje
-
−2%
„Natec“ belaidė pelė „Toucan“, mėlyna ir balta, 1600 DPI
„Natec“ belaidė pelė „Toucan“, mėlyna ir balta, 1600 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Product colour | White |
| Form factor | Ambidextrous |
| Battery type | AA |
| Number of batteries supported | 1 |
| Power source | Batteries |
| Height | 38 mm |
| Depth | 100 mm |
| Width | 60 mm |
| Weight | 49 g |
| Windows operating systems supported | Windows 8, Windows XP, Windows 10, Windows 7 |
| Mobile operating systems supported | Android 4.0 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Buttons quantity | 3 |
| Device interface | RF Wireless |
| RF transmission range | 10 m |
| Purpose | Office |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Frequency band | 2.4 GHz |