Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„GEM Plus Wireless“ – valstiečių karalius. Papuoštas karališku ARGB foniniu apšvietimu ir aprūpintas aukščiausios klasės komponentais – tai pilnas, patogiai pagamintas belaidis paketas.
„GEM Plus Wireless“ viduje plaka galinga „PixArt PAW3395“ širdis – naujausias, aukščiausios klasės jutiklis, pasižymintis neprilygstamu maksimaliu 26 000 DPI jautrumu. Kad būtų aiškiau: galite jį tiesiogine prasme iššauti iš svaidyklės, ir jis vis tiek nepraras ritmo. Su itin greitais ir patvariais „Kailh GM 8.0“ jungikliais „GEM Plus Wireless“ siūlo laimingą stiliaus ir greičio derinį.
Nenugalimas jutiklis
Gali būti tik vienas nugalėtojas – ir jis neabejotinai yra „PixArt PAW3395“. Šis aukščiausios klasės grotuvo komponentas veikia su iki 26 000 DPI raiška, paversdamas subtilius pelės judesius plačiais manevrais ekrane. Paprastai tariant, virtualios kovos metu daugiau nenukrisite nuo pelės kilimėlio.
Pilno kūno, bet lengvo
„GEM Plus Wireless“ pelė apjungia geriausias abiejų pasaulių savybes: tvirtą, bet lengvą. Nepaisant tvirto korpuso, pelė sveria tik 74 g (įskaitant bateriją). Kadangi ji belaidė, joks laidas netrukdys.
Kailh GM 8.0 FTW
Geriausi kompanionai yra ne tik ištikimi, bet ir sumanūs – štai kodėl „GEM Plus Wireless“ ausines aprūpinome itin greitais ir ilgaamžiais „Kailh GM 8.0“ mikrojungikliais. Jais galite pasikliauti bet kokiose būsimose kovose.
Be pavadėlio <3
Ankstyvieji jūsų stalo apribojimai nebegalioja – pasiimkite jį ten, kur jus nuves jūsų užkariavimai (įskaitant ir ant sofos). „GEM Plus Wireless“ patogumo sunku pervertinti. Jums gali iš karto išsivystyti alergija laidams. Būkite įspėti.
Apsirenkite sėkmei
Galite valgyti pyragą ir jį turėti – nereikia rinktis tarp išvaizdos ir galios, „GEM Plus Wireless“ suteikia jums abu. Elegantiškas dizainas tinka bet kokiai aplinkai, o pridėjus...
ARGB foninis apšvietimas paverčia pelę tikra vyšnia ant kilimėlio.
Momentinis atsigavimas
Sukurtas ultramaratonams – bet ar jūs? „GEM Plus Wireless“ gali veikti 100 % įkrova valandų valandas be didelių pastangų, nes turi galingą bateriją ir itin energiją taupantį jutiklį.
Spustelėkite kaip jums patinka
Su „GEM Plus Wireless“ rankose galite spustelėti taip, kaip jums patinka. Dėl specialios programinės įrangos galite visiškai kontroliuoti pelę ir visus jos privalumus. Sukurkite savo taisykles – keiskite jautrumą ir LOD, pritaikykite ARGB foninį apšvietimą ir įrašykite makrokomandas.
| Santrauka | ENDORFY GEM Plus Wireless. Formas: Abiem rankoms. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: RF belaidis ryšys + USB C tipo, Judesio raiška: 26000 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas. Apšvietimo spalva: Įvairiaspalvė, Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://endorfy.com/en/product/gem-plus-wireless/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,055 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,165 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,12 |
| Reguliuojamas apklausos dažnis | Taip |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 80000000 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis ryšys + USB C tipo |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Pelės sekimo greitis | 650 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 26000 DPI |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 6 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 1000 Hz |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Vertikalus dizainas | Ne |
| Kabelio ilgis | 1,6 m |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 65,7 mm |
| Ūgis | 38,5 mm |
| Svoris | 74 g |
| Plotis | 126 mm |
| Pakuotės gylis | 50 mm |
| Pakuotės aukštis | 161 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 290 g |
| Pakuotės plotis | 114,5 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Jutiklis | PixArt PAW3395 |
| Modelis | EY6A013 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 6 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,008304 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,47 kg |