Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Žaisk savo būdu
„Trust GXT 922 YBAR“ žaidimų pelė pasižymi greičiu ir tikslumu, todėl galite reguliuoti raišką nuo 200 iki 7200 DPI, kad galėtumėte žaisti pagal savo skonį.
Žalias žaidėjas
YBAR pagamintas iš 68 % perdirbtų medžiagų, todėl laimite dviem būdais: rungtynėse ir padėdami saugoti aplinką.
Viskas apie tave
Pilnas RGB LED apšvietimas su reguliuojamomis spalvomis ir efektais suteiks jūsų žaidimų įrangai žavesio ir leis jums atrodyti dar šauniau, nei jau esate.
Mygtukai ant mygtukų
Du pagrindiniai mygtukai, du šoniniai mygtukai, slinkties ratuko mygtukas ir DPI mygtukas padidina žaidimo patirtį, kuri leis jums kaupti pergalę po pergalės.
| Santrauka | „Trust GXT 922 Ybar“. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio raiška: 7200 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas, Pagreitis (maks.): 20 G. Apšvietimo spalva: Įvairūs. Maitinimo šaltinis: Kabelis. Produkto spalva: Juoda, Balta |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.trust.com/en/product/24730-gxt-922w-ybar-gaming-mouse-eco-white |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,045 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,18 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,14 |
| Pagreitis (maks.) | 20 g |
| Reguliuojamas apklausos dažnis | Taip |
| Integruota atmintis | Taip |
| Mygtukų funkcijos | Atgal / DPI jungiklis / Pirmyn |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Pelės sekimo greitis | 60 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 7200 DPI |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 6 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 125, 250, 500, 1000 Hz |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Kabelio ilgis | 2,1 m |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 11“ |
| Gylis | 124 mm |
| Ūgis | 41 mm |
| Svoris | 120 g |
| Plotis | 69 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Modelis | GXT 922 YBAR |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 40 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001421 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,21 kg |