Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„MediaRange“ laidinė optinė pelė su 3 mygtukais, tyliu spustelėjimu, juoda
„MediaRange“ įvesties įrenginiai puikiai tinka visoms reikmėms biure ar namuose. Mūsų laidinė optinė 3 mygtukų tylaus spustelėjimo pelė gali būti greitai ir lengvai prijungta prie bet kurio kompiuterio per USB jungtį ir yra paruošta naudoti su visomis įprastomis operacinėmis sistemomis.
| Santrauka | „MediaRange MROS212“. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio raiška: 1000 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 3, Slinkties tipas: Ratukas, Pagreitis (maks.): 8 G. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.media-range.com/en/produkte/computer_accessories/mice_keyboards/index.pmode/modul,detail,2722/index.pmode |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,045 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,155 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,08 |
| Pagreitis (maks.) | 8G |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Pelės sekimo greitis | 25 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 125 Hz |
| Tikslas | biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus/Horizontalus |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Energijos suvartojimas | 50 mA |
| Maitinimo šaltinis | baterijos |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 65 mm |
| Ūgis | 35 mm |
| Svoris | 65 g |
| Plotis | 115 mm |
| Modelis | MROS212 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0006294 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,115 kg |