Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „MediaRange MRGS202“. Forma: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio raiška: 4000 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas, Pagreitis (maks.): 20 G. Maitinimo šaltinis: Kabelis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.media-range.com/en/products/product_search/index.pmode/modul,detail,2927/index.pmode?pst=MRGS202 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,135 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,195 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,055 |
| Pagreitis (maks.) | 20 g |
| Reguliuojamas apklausos dažnis | Taip |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 20 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Pelės sekimo greitis | 60 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4000 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 4 |
| Apklausų rodiklis | 500, 1000 Hz |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Guminės rankenos | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Energijos suvartojimas | 100 mA |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 119 mm |
| Ūgis | 39 mm |
| Svoris | 122 g |
| Plotis | 65 mm |
| Modelis | MRGS202 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001448 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,227 kg |