LOGITECH MX Master 3S našumo belaidė pelė - grafito spalvos - BT - EMEA28i-935
LOGITECH MX Master 3S našumo belaidė pelė - grafito spalvos - BT - EMEA28i-935
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Belaidė technologija | „Bluetooth® Low Energy“ |
| Mygtukų skaičius | 8 |
| Klavišų / mygtukų funkcijos | Atgal, Pirmyn, Programų perjungimas |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 200 dpi 8000 dpi |
| DPI reguliavimo žingsnis | 50 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Pelės funkcijos | Jautrumo perjungimas Įkraunamas gestų mygtukas „Magnetic Speed“ ratukas Nykščio ratukas Perdirbtos medžiagos Ergonomiškas Tylus spustelėjimas „Logi Options+“ Perjungimas tarp įrenginių „Logi Bolt“ palaikymas |
| Tinklo tipas | „Bluetooth®“ adapteris |
| Tinklo formos faktorius | Integruotas |
| Maks. nuotolis atviroje erdvėje | 10 metrų |
| Tinklų atitikties standartai | „Bluetooth®“ |
| Maitinimo įrenginio vieta | Išorinis |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras |
| Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas | 70 dienų |
| Maksimali srovės galia | 500 mAh |
| Maitinimo prievado jungties tipas | USB-C |
| Platformos suderinamumas | Linux Androidas „Mac“ operacinė sistema Langai iPad „Chrome“ OS |
| Išorinė spalva | Grafitas |
| Pridedami priedai | Greito paleidimo vadovas |
| Plotis | 84,3 mm |
| Ūgis | 124,9 mm |
| Gylis | 51 mm |
| Nominalus svoris | 0,141 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 101 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 59 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 141 mm |
| Svoris | 0,23 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,15 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5099206129382 |