- Prekė sandėlyje
-
−1%
„Logitech M330 SILENT PLUS“
„Logitech M330 SILENT PLUS“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| LED indicators | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AA |
| Service life of battery | 18 month(s) |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Power source | Batteries |
| Number of batteries supported | 1 |
| USB Type-C charging port | No |
| Weight | 91 g |
| Receiver depth | 6.1 mm |
| Width | 67.9 mm |
| Depth | 38.4 mm |
| Height | 105.4 mm |
| Receiver weight | 1.8 g |
| Receiver width | 1.87 cm |
| Receiver height | 1.44 cm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows RT, Windows 8 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| User guide | Yes |
| Receiver included | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Device interface | RF Wireless |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 3 |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Silent click | Yes |
| Purpose | Office |
| Recommended usage | Universal |
| Scrolling directions | Vertical |
| On/off switch | Yes |
| Wireless range | 10 m |