-
−1%
Logitech M170 belaidė pelė
Logitech M170 belaidė pelė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Ne |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tarnavimo laikas | 12 mėnesių |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos tipas | AA |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Ne |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Ūgis | 35,2 mm |
| Imtuvo aukštis | 1,87 cm |
| Imtuvo gylis | 6,6 mm |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Gylis | 97,7 mm |
| Plotis | 61,5 mm |
| Imtuvo plotis | 1,44 cm |
| Svoris | 70,5 g |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkti | Taip |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Mygtukų kiekis | 2 |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |