- Prekė sandėlyje
„Logitech G G502 X LIGHTSPEED“ belaidė žaidimų pelė
„Logitech G G502 X LIGHTSPEED“ belaidė žaidimų pelė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Ergonomic design | Yes |
| Feet material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Form factor | Right-hand |
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB Type-C required charging power (min) | 2.5 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 2.5 W |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Battery life (max) | 140 h |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Battery capacity | 500 mAh, 1.85 Wh |
| Number of batteries supported | 1 |
| Power source | Batteries |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Height | 131.4 mm |
| Depth | 79.2 mm |
| Width | 41.1 mm |
| Weight | 102 g |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver type | Nano receiver |
| User guide | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Acceleration (max) | 40 G |
| Mouse tracking speed | 400 ips |
| Scrolling directions | Vertical |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Built-in memory | Yes |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Number of programmable buttons | 13 |
| Movement resolution | 25600 DPI |
| Buttons quantity | 13 |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Purpose | Gaming |
| Device interface | RF Wireless |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Number of profiles | 5 |