LAIDINĖ PELĖS APSAUGA AZORA MB-241 RF MINT 1200dpi 3P
LAIDINĖ PELĖS APSAUGA AZORA MB-241 RF MINT 1200dpi 3P
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Mint colour |
| Power source | USB |
| Width | 109 mm |
| Height | 86 mm |
| Depth | 34 mm |
| Weight | 100 g |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Number of movement resolution modes | 3 |
| Purpose | Universal |
| Scrolling directions | Vertical |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Movement resolution | 1200 DPI |
| Programmable mouse buttons | No |
| Buttons quantity | 2 |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Device interface | USB |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not open the housing to avoid risk of electric shock., Do not expose to water or other liquids. |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | RoHS, CE |