-
−1%
Lenovo GX30N81776 yra pilno dydžio belaidis klaviatūros ir pelės rinkinys, skirtas universaliam naudojimui. Klaviatūra turi salos tipo išdėstymą su skaitmeniniu klavišu, o pelė pasižymi 1200 DPI raiška ir apima nano imtuvą.
Lenovo GX30N81776 yra pilno dydžio belaidis klaviatūros ir pelės rinkinys, skirtas universaliam naudojimui. Klaviatūra turi salos tipo išdėstymą su skaitmeniniu klavišu, o pelė pasižymi 1200 DPI raiška ir apima nano imtuvą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Lenovo GX30N81776 yra pilno dydžio belaidė klaviatūra ir pelės rinkinys, sukurtas universaliam naudojimui. Klaviatūra turi salos tipo išdėstymą su skaičių klaviatūra, o pelė pasižymi 1200 DPI raiška ir turi nano imtuvą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Klaviatūros ir Pelės Rinkinys |
| Prekės Ženklas | Lenovo |
| Modelis | GX30N81776 |
Specifikacijos | |
| Klaviatūros Išmatavimai | 424 x 155 x 20 mm (P x G x A) |
| Klaviatūros Svoris | 582 g |
| Pelės Išmatavimai | 106 x 61 x 33 mm (P x G x A) |
| Pelės Svoris | 60 g |
| Baterijos Tipas (Klaviatūrai) | 2 x AA |
| Baterijos Tipas (Pelė) | 1 x AA |
| Judėjimo Raiška | 1200 DPI |
| Darbo Temperatūra | 0 - 40 °C |
| Darbo Drėgnumas | 20 - 95% |
Papildoma Informacija | |
| Jungtis | Belaidė su Nano Imtuvu |
| Suderinamumas | Windows Operacinės Sistemos |
| Įtraukti Komponentai | Klaviatūra, Pelė, Nano Imtuvas, Baterijos |
| Saugojimo Įspėjimas | Apsaugoti nuo drėgmės. Neardykite prietaiso. Seną įrenginį pristatykite į specializuotą elektronikos atliekų surinkimo punktą. |