- Nauja
HP Ultra-Fast-Scroll Wireless Mouse 780M
HP Ultra-Fast-Scroll Wireless Mouse 780M
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-2700-all-in-one-printer-series/model/31598160?sku=5AR83B&serialnumber=5AR83B |
| Form factor | Right-hand |
| HP segment | Home |
| Product colour | Black |
| Power source | Batteries |
| Service life of battery | 1 month(s) |
| Depth | 99.7 mm |
| Width | 123.9 mm |
| Weight | 123 g |
| Height | 45.3 mm |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Warranty card | Yes |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll type | Wheel |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Multi-device support | Yes |
| Purpose | Home |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Device interface | Bluetooth + USB Type-C |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Movement resolution | 6000 DPI |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Silent click | Yes |
| Rechargeable battery | Yes |
| Recommended system requirements | USB Type-A port; Bluetooth |
| UNSPSC-code | 43211708 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 2080 x 1200 x 1000 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 2079.8 x 1199.9 x 1000 mm (81.9 x 47.2 x 39.4") |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182569252, 888182569351 |
| Compliance certificates | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC), BIS, BSMI, CB |
| Sustainable technologies and materials | At least 60% post-consumer recycled plastic; FSC Certified Packaging |