HP belaidė pelė Z3700
HP belaidė pelė Z3700
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bendrojo gaminių saugos reglamento (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP segmentas | Pradžia |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Ne |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tipas | AA |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Ne |
| Ūgis | 25,3 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Plotis | 101 mm |
| Svoris | 50 g |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8“, „Windows 11“, „Windows 10“, „Windows 7“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Tikslas | Kelionės |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1200 DPI |
| Judesio aptikimo technologija | Mėlynas šviesos diodas |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| UNSPSC kodas | 43211612 |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |