- Prekė sandėlyje
-
−3%
HP 710 įkraunama tyli pelė
HP 710 įkraunama tyli pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | Yes |
| Power source | Batteries |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Weight | 84 g |
| Height | 36.2 mm |
| Depth | 5.71 mm |
| Width | 10.2 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Buttons quantity | 7 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Movement resolution | 3000 DPI |
| Purpose | Office |
| Scroll type | Wheel |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Wireless range | 10 m |
| Warnings | The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Keep away from sources of heat. |