- Prekė sandėlyje
-
−13%
HP 410 plona sidabrinė Bluetooth pelė
HP 410 plona sidabrinė Bluetooth pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| HP segment | Home |
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Battery type | AA |
| Power source | Batteries |
| Number of batteries supported | 1 |
| Height | 25.9 mm |
| Depth | 64.6 mm |
| Width | 101.7 mm |
| Weight | 45 g |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Movement resolution | 2000 DPI |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Device interface | Bluetooth |