- Prekė sandėlyje
HP 230 plona belaidė pelė
HP 230 plona belaidė pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| HP segment | Home |
| Battery type | AA |
| USB Type-C charging port | No |
| Power source | Batteries |
| Number of batteries supported | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Weight | 69 g |
| Depth | 633 mm |
| Height | 362 mm |
| Width | 115 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| Warranty card | Yes |
| Receiver included | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Device interface | RF Wireless |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Purpose | Office |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Wireless range | 10 m |
| Recommended system requirements | USB Type-A port |
| UNSPSC-code | 43211708 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |