Havit MS966WB - žaidimų belaidė pelė, balta
Havit MS966WB - žaidimų belaidė pelė, balta





Havit MS966WB - žaidimų belaidė pelė, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Product colour | White |
| Cable length | 1.6 m |
| Surface coloration | Pattern |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| USB port | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Shooting distance | 10 m |
| Cordless | Yes |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Width | 63 mm |
| Height | 40 mm |
| Depth | 123 mm |
| Weight | 68 g |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons quantity | 7 |
| Purpose | Gaming |
| Warnings | Do not open the housing to avoid risk of electric shock., Do not expose to water or other liquids., Keep out of the reach of children. |