- Prekė sandėlyje
Havit HV-MS753 universali pelė (juoda/mėlyna)
Havit HV-MS753 universali pelė (juoda/mėlyna)




Havit HV-MS753 universali pelė (juoda/mėlyna)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Blue, Black |
| Surface coloration | Pattern |
| Form factor | Right-hand |
| Ergonomic design | Yes |
| Power source | Cable |
| Depth | 102 mm |
| Width | 62 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 695 g |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Purpose | Gaming |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Cable length | 1.35 m |