Gembird MUSG-RGB-01 pelė Dešinė USB tipo A 3600 DPI
Gembird MUSG-RGB-01 pelė Dešinė USB tipo A 3600 DPI






Gembird MUSG-RGB-01 pelė Dešinė USB tipo A 3600 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Guminės rankenos | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Taip |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Plotis | 71 mm |
| Gylis | 124 mm |
| Svoris | 131 g |
| Ūgis | 39 mm |
| Judėjimo skiriamoji geba | 3600 DPI |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Slinkties tipas | Žiedas |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | Žaidimai |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716070 |