- Prekė sandėlyje
FURY Scrapper pelė žaidimams dvipusis A tipo USB optinis 6400 DPI
FURY Scrapper pelė žaidimams dvipusis A tipo USB optinis 6400 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Rubber grips | Yes |
| Product colour | Black |
| Illumination | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Illumination colour | Multi |
| Power source | Cable |
| Depth | 126 mm |
| Weight | 94 g |
| Width | 70 mm |
| Height | 40 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 7 |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mouse tracking speed | 66 ips |
| Movement resolution | 6400 DPI |
| Device interface | USB Type-A |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Number of movement resolution modes | 6 |
| Buttons durability (million clicks) | 5 |
| Number of programmable buttons | 5 |
| Purpose | Gaming |
| Buttons quantity | 7 |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Acceleration (max) | 22 G |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Built-in memory | Yes |
| Cable length | 1.6 m |