Esperanza EGM303 pelė dešinė USB Type-C optinė 2400 DPI
Esperanza EGM303 pelė dešinė USB Type-C optinė 2400 DPI








Esperanza EGM303 pelė dešinė USB Type-C optinė 2400 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Apšvietimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| RGB LED kontaktų lizdas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Svoris | 85 g |
| Ūgis | 40 mm |
| Gylis | 120 mm |
| Plotis | 65 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows XP“, Windows NT, „Windows 10“, „Mac OS 10.6.2“, „Windows Vista“, „Windows 7“, „Windows 2000“, „Windows 8“, Windows ME, „Windows 98“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Įrenginio sąsaja | USB C tipo |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Kamuolys |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Kabelio ilgis | 1,2 m |