- Prekė sandėlyje
Esperanza EGM201R pelė A tipo USB optinė 2400 DPI dešinė
Esperanza EGM201R pelė A tipo USB optinė 2400 DPI dešinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Form factor | Right-hand |
| Product colour | Black |
| Illumination | Yes |
| Surface coloration | Monotone |
| Cable colour | Black |
| Weight | 110 g |
| Height | 41 mm |
| Width | 85 mm |
| Depth | 130 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 2000, Windows 8, Windows ME, Windows 98, Windows Vista, Windows NT, Windows XP, Windows 7, Windows 10 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS 9.1, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS 9.0, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS 8.6 |
| Device interface | USB Type-A |
| Scroll type | Ball |
| Movement detection technology | Optical |
| Scrolling directions | Vertical |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Buttons quantity | 7 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Purpose | Gaming |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.5 m |