Esperanza EGM201G pelė A tipo USB optinė 2400 DPI dešinė
Esperanza EGM201G pelė A tipo USB optinė 2400 DPI dešinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Žalia |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Apšvietimas | Taip |
| Svoris | 110 g |
| Plotis | 85 mm |
| Gylis | 130 mm |
| Ūgis | 41 mm |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.15 Catalina“, „Mac OS 8.6“, „Mac OS X 10.9 Mavericks“, „Mac OS X 10.3 Panther“, „Mac OS X 10.0 Cheetah“, „Mac OS X 10.7 Lion“, „Mac OS 9.1“, „Mac OS X 10.14 Mojave“, „Mac OS 9.2“, „Mac OS X 10.11 El Capitan“, „Mac OS X 10.6 Snow Leopard“, „Mac OS X 10.4 Tiger“, „Mac OS X 10.2 Jaguar“, „Mac OS X 10.5 Leopard“, „Mac OS X 10.13 High Sierra“, „Mac OS X 10.10 Yosemite“, „Mac OS X 10.12 Sierra“, „Mac OS X 10.8 Mountain Lion“, „Mac OS X 10.1 Puma“, „Mac OS 9.0“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows XP“, „Windows 8“, Windows ME, „Windows 10“, „Windows 98“, „Windows 7“, „Windows 2000“, Windows NT, „Windows Vista“ |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Kamuolys |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |