- Prekė sandėlyje
Defender GM-670L pelė Ambiextrous Optical 2400 DPI
Defender GM-670L pelė Ambiextrous Optical 2400 DPI





Defender GM-670L pelė Ambiextrous Optical 2400 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Illumination colour | Multi |
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Pattern |
| Form factor | Ambidextrous |
| Illumination | Yes |
| Power source | Cable |
| Depth | 125 mm |
| Width | 35 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 160 g |
| Buttons quantity | 5 |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Horizontal |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons durability (million clicks) | 5 |
| Purpose | Gaming |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.5 m |