CANYON MW-11, 2,4 GHz belaidė pelė, su 3 mygtukais, DPI 1200, Baterija: AAA*2vnt, juoda, 67*109*38 mm, 0,063 kg
CANYON MW-11, 2,4 GHz belaidė pelė, su 3 mygtukais, DPI 1200, Baterija: AAA*2vnt, juoda, 67*109*38 mm, 0,063 kg
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Ši dešiniarankiams skirta pelė sukurta naudojant „Pixart“ – pasaulinę lyderę patvarių ir didelio tikslumo jutiklių srityje. Jutiklis sukurtas taip, kad būtų galima naudoti ant bet kokio paviršiaus, o 3 tvirti pelės mygtukai gali atlaikyti 3 milijonus paspaudimų. Pelė padengta tvirtomis medžiagomis, naudojant UV matinę technologiją, kuri apsaugo pelę nuo įtrūkimų ir įbrėžimų bei padidina įrenginio patvarumą. Stabilus belaidis ryšys, kurį užtikrina 2,4 GHz USB imtuvas, leidžia palaikyti nepertraukiamą ryšį, todėl pelė tampa puikiu pagalbininku kasdien.
| Rinkodaros modelio pavadinimas | MW-11 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON pelė MW-11 belaidė, juoda |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Formos faktorius | Ergonomiškas |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Belaidė technologija | RF |
| Dažnis | 2,4 GHz |
| Mygtukų skaičius | 3 |
| Mygtuko naudojimo laikas | 3 000 000 paspaudimų |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1200 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 1200 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Sukibimas | Dešiniarankiams |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Pelės funkcijos | UV matinės dangos technologija |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Palaiko baterijų tipų klasifikaciją | AAA |
| Į komplektą įeinančios baterijos kiekis | 2 |
| Reikalingas akumuliatoriaus kiekis | 2 |
| Reikalinga operacinė sistema | „Apple Mac OS“ Langai |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Pridedami priedai | Imtuvas |
| Pridedama dokumentacija | Greito paleidimo vadovas Garantinė kortelė |
| Pakuotės stilius | Spalvų dėžutė |
| Gylis | 109 mm |
| Ūgis | 38 mm |
| Plotis | 67 mm |
| Nominalus svoris | 0,063 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 125 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 22 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 185 mm |
| Svoris | 0,127 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485006877 |
| Spalvotos dėžutės matmenys (mm) | 22 x 185 x 125 mm |
| Vienos pakuotės bruto svoris (kg) | 0,127 kg |
| Dėžutės svoris (kg) | 5,08 kg |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 24 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 960 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 870 x 1250 x 1150 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 42 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1680 m. |
| Padėklo matmenys (jūra) | 870 x 2075 x 1150 mm |