- Prekė sandėlyje
„Activejet AMY-083“ pelė, laidinė, USB (optinė; 1000 DPI; juoda)
„Activejet AMY-083“ pelė, laidinė, USB (optinė; 1000 DPI; juoda)








„Activejet AMY-083“ pelė, laidinė, USB (optinė; 1000 DPI; juoda)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monotone |
| Depth | 118 mm |
| Weight | 112 g |
| Width | 65 mm |
| Height | 39 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons quantity | 3 |
| Movement detection technology | Optical |
| Purpose | Office |
| Recommended usage | Universal |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Plug and Play | Yes |
| Cable length | 1.5 m |