- Prekė sandėlyje
A4Tech V8M žaidimų pelė, dešinės rankos, USB A tipo, optinė, 3200 DPI
A4Tech V8M žaidimų pelė, dešinės rankos, USB A tipo, optinė, 3200 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Form factor | Right-hand |
| Product colour | Black |
| Height | 42 mm |
| Depth | 82 mm |
| Width | 123 mm |
| Weight | 140 g |
| Scroll | Yes |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons quantity | 8 |
| Movement detection technology | Optical |
| Recommended usage | PC/Laptop |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Device interface | USB Type-A |
| Purpose | Gaming |
| Built-in memory | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Movement resolution | 3200 DPI |
| Warnings | The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Keep away from sources of heat. |