- Prekė sandėlyje
A4Tech BLOODY A4TMYS47113 L65 MAX RGB korio (aktyvuota) pelė A tipo USB optinė 12 000 DPI
A4Tech BLOODY A4TMYS47113 L65 MAX RGB korio (aktyvuota) pelė A tipo USB optinė 12 000 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Illumination | Yes |
| Power source | Cable |
| Width | 125 mm |
| Depth | 72 mm |
| Height | 39 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows 10, Windows 7, Windows XP |
| Buttons durability (million clicks) | 20 |
| Purpose | Gaming |
| Buttons quantity | 9 |
| Polling rate | 2000 Hz |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Mouse tracking speed | 250 ips |
| Device interface | USB Type-A |
| Response time | 1 ms |
| Scrolling directions | Vertical |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Acceleration (max) | 35 G |
| Movement resolution | 12000 DPI |
| Built-in memory capacity | 4096 KB |
| Cable length | 1.8 m |