MOUSE DEFENDER GM-885 KNIGHT RF WIRELESS 3200dpi 8P BLACK
MOUSE DEFENDER GM-885 KNIGHT RF WIRELESS 3200dpi 8P BLACK
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Taip |
| Įkraunamas | Taip |
| Baterijos talpa | 400 mAh |
| Maitinimo šaltinis | Įmontuota baterija |
| Gylis | 40 mm |
| Plotis | 127 mm |
| Ūgis | 79 mm |
| Svoris | 90 g |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 3200 DPI |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Mygtukų funkcijos | Atgal, Pirmyn, DPI jungiklis |
| Pagreitis (maks.) | 10 g |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įspėjimai | Neatidarykite korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Saugoti nuo vandens ar kitų skysčių. |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Atitikties sertifikatai | RoHS, CE |