MODECOM VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 8F WHITE yra midi bokštas, palaikantis micro ATX, Mini-ITX ir ATX motinines plokštes. Jame yra grūdinto stiklo šoninis skydelis, galimybės tvarkyti kabelius ir iki aštuonių ventiliatorių aušinimui.
MODECOM VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 8F WHITE yra midi bokštas, palaikantis micro ATX, Mini-ITX ir ATX motinines plokštes. Jame yra grūdinto stiklo šoninis skydelis, galimybės tvarkyti kabelius ir iki aštuonių ventiliatorių aušinimui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
MODECOM VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 8F BALTA yra midi bokšto PC korpusas, palaikantis micro ATX, Mini-ITX ir ATX motinines plokštes. Jis turi grūdinto stiklo šoninį panelį, kabelių valdymo galimybes ir palaiko iki aštuonių ventiliatorių aušinimui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | PC korpusas |
| Prekės ženklas | MODECOM |
| Modelis | VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 8F BALTA |
Specifikacijos | |
| Išmatavimai | 235 mm (P) × 503 mm (A) × 445 mm (G) |
| Svoris | Nenurodyta |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, Plienas |
Techniniai duomenys | |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17.5 cm |
| Palaikomi motininių plokščių formatai | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 42 cm |
| 2.5"/3.5" lizdų skaičius | 4 |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
Aušinimas | |
| Palaikomų ventiliatorių skaičius | 8 |
| Palaikomų galinių ventiliatorių skersmuo | 120 mm |
| Palaikomų viršutinių ventiliatorių skersmuo | 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 / 2 |
| Maksimalus palaikomų šoninių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
Prievadai ir sąsajos | |
| USB 3.0 prievadų skaičius | 2 |
| USB-C įvesties prievadų skaičius | 1 |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
Saugaus naudojimo įspėjimas | |
| Laikykite produktą toliau nuo vandens šaltinių, kad išvengtumėte elektros pažeidimų. Būkite atsargūs su aštriais kraštais montavimo metu. Užtikrinkite, kad korpusas būtų tinkamai ventiliuojamas, kad išvengtumėte komponentų perkaitimo. | |