

Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Raider DK-6 Midi Tower“ korpusas.
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.gtt-cn.com/product-info.php?ptid=1509 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,405 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,54 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,28 |
| Apsauginis filtras nuo dulkių | Taip |
| Formos faktorius | Midi bokštas |
| Apšvietimo vieta | Korpuso ventiliatoriai |
| 2,5 colių lizdų skaičius | 2 |
| 3,5 colių lizdų skaičius | 1 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos pagrindinės plokštės formos veiksniai | ATX/mikro ATX |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės) | Taip |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Palaikomi maitinimo šaltinių formos veiksniai | ATX |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Gylis | 346 mm |
| Ūgis | 487 mm |
| Plotis | 212 mm |
| Modelio pavadinimas | Raider DK-6 |
| Dėklo gaminio savybės | Skaidrus skydelis |
| Aušinimo ir vėdinimo sistema | 2 x 120 mm viršuje + 1 x 120 mm gale ARGB |
| Modelis | RAIDERDK6 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,06124 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 5,6 kg |